Lai arī izskatās, ka apģērba veikalu ir vairāk nekā nepieciešams un izvēle tajos ir tik plaša, brīdī, kad vēlies nopirkt savu iecerēto un īsto starpsezonas vai ziemas jaku, tas izrādās ir gandrīz neiespējami. Te vienai ne tā krāsa, te fasons atgādina klaunu, kura dēļ vēl šodien baidies apmeklēt cirku, nemaz nerunājot par saskaņu ar aktuālajām modes tendencēm. Tomēr agri vai vēlu pie savas pavasara/rudens jakas esi tikusi, bet, ja izdevies dabūt vīrieša, kas viņam piestāv, tad prieks ir divkāršs.
Nostaigājot sezonu jaunajā guvumā, pārliecinies, ka tas ir labākais sezonas maiņu apģērbs kāds tev ir bijis. Tomēr atcerieties, ka jakām ir pāris vājās vietas:
Tomēr, ja esat sastapušies ar problēmu, kuru nevarat paši atrisināt, LaVita ateljē darbnīca Tērbatas ielā 22/24, jums palīdzēs.
Rāvējslēdzējs vairs neturas ciet – iespējams, ka to var saremontēt vai arī to nomainīt pret jaunu rāvējslēdzēju, to iespējams novērtēt tikai redzot jūsu problēmu.
Rāvējslēdzējam izkrituši zobiņi – dažkārt to ir iespējams labot, pārvietojot zobiņus no mazāk izmantotās augšdaļas uz vidus daļu.
Rāvējslēdzējam salūzis kuģītis – to ir iespējams nomainīt, uzliekot jaunu pēc iespējas līdzīgāku.
Rāvējslēdzēja audums ir saplīsis – te gan ar remontu nebūs līdzēts, jo slodze audumam ir pietiekami liela. Te līdzēs tikai rāvējslēdzēja iešūšana.
Lai nomainītu rāvējslēdzēju bez skrodera laika izmaksām jārēķinās arī ar paša rāvējslēdzēja cenu, kas var sasniegt pat 35-40 eur un ne vienmēr izdosies atrast tieši tādu pat rāvējslēdzēju kāds jums ir iešūts jakā.
Kniežu maiņas un rāvējslēdzēju pāršūšanas, remonta cenas varat atrast šūšanas ateljē cenu sarakstos te.
Tāpat ir iespējams salabot kabatu oderes vai profesionāli ar rokām piešūt pogas, tā lai tās turētos stingri un attiecīgajā attālumā no pamata auduma, lai nebojātu pogcaurumu.