LaVita darbnīca

 
MĀJĪGUMS un DISKRĒTUMS

Veidojot LaVita šūšanas darbnīcu, mūsu mērķis bija radīt patiesi mājīgu vidi gan Jums, mūsu skaistās dāmas un elegantie kungi, gan meistariem. Jo, kas gan var būt ideju rosinošāks par savām mājām.


 

VĒSTURE

Ģimenes tradīcijas


Uzņemt klientus kā savus viesus ir mūsu mazais ikdienas prieks.

Jaunas idejas, nestandarta risinājumi, vēlme katru pasūtījumu uztvert, kā kaut ko jaunu vēl nebijušu, ieguldot savas zināšanas un krāsas. LaVita šūšanas Meistaru ilggadējā pieredze ir ne tikai mārketinga priekšrocība, bet arī reāls ieguldījums mūsu darinājumu kvalitātē.

LaVita šūšanas ateljē kopš tā dibināšanas ļaujas izaicinājumiem, pamazām apgūstot zināšanas, kas šodien ļauj Jums piedāvāt ne tikai jaunas kleitas LaVita veikalā, bet arī veikt individuālus pasūtījumus, remontēt, pagarināt apģērba ilgmūžību, pielāgot augumam jebkur citur iegādātu apģērbu.

Kopš pagājušā gadsimta Padomju laikiem pazīstamais Tērbatas ielas ateljē. Ilgu laiku, šūšanas un remonta ateljē atradās pirmā stāva līmenī, tomēr augot īres cenām, nācās meklēt optimālāku risinājumu, tādēļ esam iekārtojuši jaunas, mājīgākas telpas turpat blakus.

IZAICINĀJUMS

Mēs mīlam apģērbu


Radīt jaunu latviešu modes zīmolam LaVita

Piemērot Jūsu augumam citu zīmolu radītos izstrādājumus: atšūt un iešūt bikses, uzlabot svārku garumu utml

Apģērba garantijas remonts. Uzņēmumiem ir iespējams slēgt sadarbības līgumu.

Kāzu kleitu šūšana un pielāgošana jūsu augumam, arī ja Jūs esat pirkusi savu kleitu internetā (eBay, Aliexpress vai citur, kur nav bijis iespēja piemērīt)

Visa veida apģērbu remonts, sākot no pogas iešūšana, caurumu noslēpšanas līdz pat Jūsu mīļākās apģērba kārtas, kleitas atjaunošanai, uzlabošanai.

  • Lai nodotu apģērbu remontā, lūdzam sazināties ar mums un vienoties par Jums izdevīgu laiku.26553836
  • Lai vienotos par jaunas kleitas, uzvalka, krekla, svārku vai blūzes šūšanu, lūdzam zvanīt 26553836