Šūšanas pakalpojumi

 

Tieši Tev individuāli šūts apģērbs dod zināmu šarmu un pārliecību par sevi, ik nianse, ik auduma kroka, tā slīdējums gar pirkstiem un mirkļa skatiens spogulī Tev atgādinās -
es tāda esmu tikai viena, es zinu ko vēlos

Audumu izvēle


Saskanīga auduma izvēle ir viens no svarīgajiem faktoriem, kas pat Jūsu iecerēto ikdienas modeli izveidos par patiesi īstu un novērtētu mākslas darbu.

Mūsu pieredze ļaus Jums palīdzēt izdarīt pareizo izvēli, lai koptēls veidotos atbilstoši Jums un tajā pat laikā būtu patīkams valkāšanā un kopšanā. Ja izvēlaties audumus pašas, mēs saviem klientiem parasti iesakām, pirms dārga auduma metru nogriešanas, sazināties ar mums, lai pārliecinātos, ka iespējamais rezultāts būs tāds, kā plānojāt.

Vilna, zīds, lins, kokvilna - dabīgie materiāli, kurus vislabāk izmantot saskarē ar ķermeni, valkāšanā patīkamā mākslīgā viskoze. Mūsdienu sintētiskie audumi, neilons, likra, akrils, poliakrilus, poliesters, kaprons, lurex pareizi sakombinēti padarīs Jūsu apģērbu viegli kopjamu un funkcionālu.

Sievišķīgas svētku sajūtu kleitas


Izvēloties šūdināt sev kleitu, ikviena sieviete no nosacīti brīvas izvēles iespējas gatava apģērba veikalā iekāpj jaunā līmenī, viņa kaut nedaudz (kāda vairāk, kāda mazāk) bet kļūst par modes dizaineri.

Krāsu gamma un auduma sajūta, kāda pārņem kombinējot audumus, zīdu, mežģīnes, tilla gaisīgo dvesmu, kopā ar mūsu dizaineri pašas izlolotais salikums iegūst pavisam citu noskaņu. Kleita ar noskaņu kurā kokteiļa krāsainībā mijas gan lepnums, gan maigas jūtas, gan tā netveramā kņudoņa pavēderē, gaidot, kad savu mākslas darbu varēsi uzvilkt uz savu pirmo balli. Ja esi izvēlējusies šūt Savu kleitu, kostīmu, svārkus vai ko citu mēs novērtējam Tavu uzdrošināšanos un būsim priecīgi palīdzēt ar savu pieredzi.

Kā reiz teica viena no mūsu klientēm, "es biju kāzās, kur bija divas skaistas sievietes, līgava un meitene jūsu šūtā LaVita kleitā. Es nākamreiz gribu būt viņu skaitā!"

Vienojies

par tikšanās laiku ar dizaineri