Kāzu kleitas korekcija,
pielāgošana augumam

 
LĪGAVAS KLEITA TAVAM AUGUMAM

Ne reti Tava izvēlētā kāzu kleita nav "kā uzlieta" - te spiež, te kaut kas velkas, bet kopējais tēls un sajūtas saka:
"šī ir īstā un tikai šajā līgavas kleitā es būšu laimīga savā baltajā dienā!"


 

Pēdējā brīža problēmas

INTERNETĀ PIRKTA KĀZU KLEITA


Pirkt kleitu neuzmērot, tikai redzot attēlu, kura autentiskuma pakāpi nav iespējams noteikt, ir zināmā mērā laimes spēle.

Tomēr, protams, šādai līgavas kleitas izvēlei ir savi argumenti - būtiskā cenas atšķirība, par labu pirkumam internetā, kādas paziņas veiksmīgs pirkums un pārliecība "ar mani tā nenotiks".

Neveiksmīgs pirkums internetā (izmērs neatbilst solītajam, atirušas vīles, mežģīņu raksts nav pietiekami grezns vai līmētās kleitas vīles izjukušas), parasti atklājas pārāk vēlu, lai paspētu uzšūt jaunu kleitu, tādēļ LaVita šūšanas meistari ir gatavi izmantot savu ilggadīgo pieredzi un palīdzēt Tev.

PALIENĒTA KĀZU KLEITA


Draudzenes "lieliskā kāzu kleita", ļoti iespējams, nebūs piemērota Tava auguma līnijām, tādēļ nekautrējies, draudzene sapratīs, un atnāc pie LaVita meistariem, mēs iedosim kleitai jaunu dzīvību, to pielāgojot Tavam augumam vai pat papildinot ar jauniem elementiem.

Veiksmīgs gadījums

ATLAIŽU SEZONAS KLEITA


Laicīgi gatavojoties kāzām, iespējams palutināt sevi ar kāzu salonu izpārdošanas akcijām, kopā ar draudzenēm nesteidzīgas pēcpusdienas kafijas pauzes izrotājot ar pāris jaunu kāzu kleitu pielaikošanu

Izpārdošana, nebūtu izpārdošana, ja tajā būtu brīvi nopērkama Tava sapņu līgavas kleita visās niansēs un piemērotā izmērā.

No kā mēs neesam gatavas atteikties? Pareizi, atteikties no sava sapņa nav pieļaujams, tātad sekundārs lielums ir izmērs.

Pielāgojot kāzu salonā pirktu kleitu, iespējams saīsināt kleitas garumu, mainīt piedurknīšu piegriezumu, rokriņķu izgriezumu, uzlabot dekoltē formu un veikt daudz citus uzlabojumus.

Lielākā daļa Rīgas kāzu salonu kleitas tiek šūtas ārpus Latvijas, tādēļ piemeklēt mežģīnes atbilstošā stilā ir papildu laika un darba resurss ar kuru jārēķinās, ja vēlies pielāgot augumam savu izvēlēto kāzu kleitu. Savukārt Latvijas mākslinieku šūtas kāzu kleitas pielāgošana Tavam augumam, ļauj mūsu meistariem atvērt savu radošumu un idejas.

 • Lai vienotos par kāzu kleitas, uzvalka vai krekla pielāgošanu, lūdzam zvanīt 26553836
 
Kāzu kleitas saīsināšana, pagarināšana
Gadījumā, ja kleitas apakšējā mala pieskaras grīdai, pastāv ļoti liela varbūtība, ka dejojot tai uzkāpsiet pati vai to izdarīs līgavainis. Parasti savām līgavām mēs iesakām uz piemērīšanu ņemt līdzi kurpītes, kuras būs kājās kāzu dienā.
Saīsinot svārku daļu, mēs palīdzēsim izvairīties no neveiklām situācijām vai pat auduma plīsumiem. Savukārt, ja kleitas modelī paredzēts bagātīgs auduma kritums, tad kopīgi izdomāsim veidu, kā šo skaistumu savaldīt Tev ērtā veidā un Tavs pirmais valsis būtu ideāls.
Kleitas krūšu daļas un vidukļa pielāgošana
Korsetes daļa kāzu kleitai ir tā, kurai tiek pievērsta vislielākā uzmanība. Šī ir visbiežāk pielabojamā vieta kleitām, kuras tiek pirktas gatavas, LaVita meistara pieskāriens palīdzēs novērst nevajadzīgu krokojumu zem krūtīm vai vidukļa daļā, ļaus izcelt detaļas un radīt pabeigtības tēlu.
Iešūt kāzu kleitas korseti, papildu šuves vai palielināt krūšu bļodiņu izmēru, piesakies pie mūsu meistariem, mēs palīdzēsim atrast risinājumu!
Plīvura garuma pielāgošana vai šūšana
Smalka zīda vai tilla plīvurs līgavas kleitai dod pabeigtības akcentu. Pieņemtie klasiskie plīvura izmēri ir:
 • līdz plecam (40 cm)
 • līdz elkonim (80 cm)
 • līdz pirkstu galiņiem (110 cm)
 • klasiskais laulību ceremonijas plīvurs (230 cm)
Tomēr mēs visas esam tik dažādas un tādēļ, ja savā kāzu dienā vēlies būt perfekta detaļās, plīvura pielāgošana ir viens no soļiem, kas to padarīs ne tikai par izsmalcinātu detaļu, bet arī ērtu aksesuāru.
Kāzu kleitas gludināšana
Lai kādos apstākļos kāzu kleita būtu glabāta, tās lielais apjoms un notikuma svarīgums, liks to gludināt. Tomēr parastais gludeklis šim procesam nebūs piemērots, pirmkārt neērti, otrkārt - tiešs gludekļa pieskāriens var sabojāt audumu un tā detaļas.
Līgavas kleitas gludināšanai vislabāk izmantot tvaika gludekli pie LaVita meistariem.
Pat vairāk LaVita piedāvā izmantot līgavas sagatavošanās dienai Līgavnīcu (www.ligavnica.lv), kur būs iespējams ne tikai izgludināt kleitu, bet saņemt veldzējošu masāžu, uzaicināt savu vai mūsu frizieri, make-up meistaru, pārnakšņot un sāk dienu izcili romantiskā vidē.
Saskaņotu elementu šūšana līgavaiņa uzvalkam vai kāzu aksesuāros
 • gredzenu spilventiņš
 • līgavas māsu matu lentas
 • tauriņš
 • kravate
 • kaklasaite
 • kabatas lakatiņš
Aktuālā līgavas kleitas auduma elementu izmantošana līgavaiņa, līgavas māsu tērpos, ļauj mums improvizēt, padarīt notikumu vēl harmoniskāku.